Bulharsko – predaj 2 izbový byt s výhľadom na more, Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie , Bulharsko

Predaj

2 izbový byt, Byty

Novostavba

84 000 €

RealiTana vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt v komplexe Bumerang, ktorý sa nachádza v severnej časti Slnečného pobrežia, blízko pláže.

Byt má celkovú výmeru 81,11 m2. (zastavaná plocha 70,88 m2) a nachádza sa na 6. poschodí zo 6 v dome s výťahom.
Nehnuteľnosť má priestrannú obývačku s kuchynským kútom, spálňu, kúpeľňu s WC a balkón s orientáciou na sever a panoramatickým výhľadom na Starú Planinu.
Na predaj kompletne zariadený, ako je vidieť v galérii priloženej k ponuke.
Poloha nehnuteľnosti je jej najväčšou výhodou. Ponúka nádhernú kombináciu mora a hôr, nachádza sa 400 metrov od krásnych pláží Slnečného pobrežia.

1. Ako majiteľ apartmánu v rezorte Slnečné pobrežie budete mať prístup k rôznym zariadeniam, ako sú bazény, kúpele, reštaurácie, športové zariadenia a ďalšie. Tieto vymoženosti si budete môcť užiť kedykoľvek, čo zaisťuje pohodlie a pôžitok počas letnej sezóny.
2. Investičný potenciál a príležitosť na zisk: Slnečné pobrežie je jedným z najobľúbenejších letovísk v Bulharsku a v lete priťahuje veľké množstvo turistov. Ako majiteľ apartmánu tam budete mať nehnuteľnosť pre osobné použitie a zároveň ju môžete počas sezóny prenajímať turistom. Tento potenciál robí z kúpy bytu na Slnečnom pobreží atraktívnu investičnú príležitosť.

Miesto: Slnečné pobrežie – západ
Izby: 2
Celková výmera: 81,11 m2
Zastavaná plocha: 70,88 m2
Poschodie: 6 zo 6
„Bumerang“
Vzdialenosť od pláže: 400 m

CENA 84 000 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?