Zahraničie

Dubaj – moderná oáza investičných nehnuteľností

Dubaj je srdce Spojených Arabských Emirátov. Stal sa ikonou luxusu, modernosti a dynamického rastu. Mesto ponúka viac ako len mrakodrapy a luxusné nákupy – je to miesto, kde nájdete výnimočné príležitosti pre investície do nehnuteľností. Dubaj kombinuje arabský pôvab s futuristickými zázrakmi a moderným spôsobom života.

Prečo je Dubaj vyhľadávaným miestom na investovanie?

Prírodné krásy:
Dubaj ponúka výhľady na Perzský záliv a pohorie Hajar, nádherné pláže a krištáľovo čisté more. Púštna krajina poskytuje harmonické prostredie pre oddych a relax.

Kultúra a História:
Spojené Arabské Emiráty majú bohatú kultúru a historické dedičstvo, ktoré môžete objavovať prostredníctvom návštevy trhov, múzeí a historických pamiatok.

Investičný potenciál:
Dubaj je domovom množstva projektov, ktoré sú atraktívnym miestom na investície. Trh nehnuteľností je stabilný a mnoho developerov stále buduje nové projekty. Ceny nehnuteľností v Dubaji sa pohybujú v rôznych cenových kategóriách. Niektoré projektové apartmány sa približujú cenám bytov v našom hlavnom meste Bratislavy. S rozdielom rýchlejšej návratnosti.

Turistické možnosti:
Populárne turistické destinácie nájdete po celom meste. Stačí si dať mapu mesta a máte z čoho vyberať. Taktiež obchodné centrá, vodné parky, golfové  ihriská a mnoho iných atrakcií. Turisti z celého sveta prichádzajú do Dubaja, pretože je to mesto, kde sa stále niečo deje. To poskytuje stabilný prílev turistov počas celého roka a príležitosť častých prenájmov nehnuteľností.

Podnikanie:
Vo svete je Dubaj známe ako mesto obchodného sveta a sídlom mnohých nadnárodných firiem. Pre tých, ktorí hľadajú investičné príležitosti v oblasti komerčných nehnuteľností, Dubaj ponúka širokú škálu možností.

Proces kúpy nehnuteľnosti v Dubaji

Kroky kúpy nehnuteľnosti v Dubaji sú pomerne podobné tým, ktoré sme uviedli v prípade investícií do nehnuteľností v Španielsku:

Krok 1: Výber nehnuteľnosti

Spoznajte našu ponuku nehnuteľností v Dubaji, vrátane bytov, výškových budov, apartmánov a komerčných nehnuteľností. Poraďte sa s našimi realitnými maklérmi a vyberte si tú, ktorá najviac zodpovedá vašim predstavám.

Krok 2: Obhliadka nehnuteľnosti

Zabezpečíme Vám osobnú alebo virtuálnu obhliadku, aby ste si mohli nehnuteľnosť bližšie prezrieť a zhodnotiť jej stav a umiestnenie. Prehliadku viete absolvovať v slovenskom jazyku.

Krok 3: Právne overenie

Postaráme sa o overenie právneho stavu nehnuteľnosti a zabezpečíme, že všetky potrebné dokumenty sú v poriadku.

Krok 4: Financovanie a rezervácia

Informácie o financovaní a podmienkach preberiete s našimi realitnými maklérmi. Uhradí sa rezervačná suma, aby sa zabezpečila nehnuteľnosť.

Krok 5: Podpis zmlúv a prenos vlastníctva

Po dohode sa podpíšu zmluvy a dokumenty týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti. Právny tím Vám pomôže so všetkými potrebnými krokmi.

Krok 6: Registrácia a preberanie

Nehnuteľnosť sa zaregistruje v miestnom registri a vy sa stávate oficiálnym vlastníkom.

Dubaj je svetovou jednotkou na investovanie do nehnuteľností, kvôli vysokému percentuálnemu zisku ročne. Čo znamená rýchlu návratnosť investície. O prípadný prenájom sa Vám naša realitná kancelária vie tiež postarať.

Aktuálna ponuka v Dubaji

Radi zodpovieme Vaše otázky ku kúpe nehnuteľnosti v Spojených arabských emirátoch. Pošlite nám ich pomocou kontaktného formulára alebo priamo na info@realitana.sk.

Predchádzajúci článok
Španielsko – ideálna investícia na Baleárskych ostrovoch

Ďalšie krajiny