Náš tím

Vyštudovala som Vysokú školu Cyrila a Metoda v Trnave, odbor marketing a manažment. Pracovala som 17 rokov ako senior account manager v telko/IT službách – starostlivosť o veľkých zákazníkov/firmy, vedenie tímu obchodníkov, prešla som mnohými školeniami.

Celý môj profesijný život sa venujem práci s ľuďmi a keďže pochádzam z Bratislavy, kde dôkladne poznám všetky lokality, spojila som príjemné s užitočným a začala pracovať ako realitná maklérka.

V roku 2019 som bola vyhodnotená ako maklérka roka, neskôr v roku 2020 a 2021 som bola niekoľkokrát maklérkou mesiaca. Zameriavam sa hlavne na predaj bytov a rodinných domov v Bratislave a blízkom okolí, v ponuke mám však aj pozemky, chaty a iné.

Po úspešnom kurze akreditovanom MŠ SR som sa rozhodla otvoriť si svoju vlastnú realitnú kanceláriu. Som členkou Realitnej únie SR. V roku 2023 mi do portfólia pribudol aj predaj zaujímavých a cenovo dostupných nehnuteľností v Bulharsku.

O každý realitný obchod sa stará niekoľko profesionálov, od fotografa, právničky, makléra, až po súčinnosť pri sťahovaní, vybavovaní administratívy (znalec, geodet, statik, architekt), prerábaní nehnuteľnosti (stavebné firmy, vodári, podlahári, elektrikári, stolár, strechár, žalúzie, okná…) a podobne.

Práca s nehnuteľnosťami ma absolútne napĺňa. Nemusím mať množstvo predaných nehnuteľností a byť najlepšia v množstve, chcem byť najlepšia pre mojich klientov. Preto moju prácu robím celým svojím srdcom.

Volám sa Karin Gápelová a vyštudovala som ekonomickú školu v Bratislave. Napriek tomu, že som dlhé roky pracovala ako finančná účtovníčka, zlákala ma práca v realitách.

Je to práca, ktorú zatiaľ vykonávam krátky čas, no napriek tomu ju robím s nadšením a empatiou. V tejto práci mám možnosť plniť sny o bývaní svojim klientom. Bude mi cťou, ak si za svojho poradcu pri jednom z vašich najdôležitejších rozhodnutí zvolíte práve mňa.

Realitný trh sledujem už niekoľko rokov, ako na Slovensku, tak aj vo svete. Mala som možnosť precestovať niekoľko krajín a zistiť, ako fungujú reality v zahraničí, no svoje zameranie som upriamila na Dubaj, kde realitný trh ponúka rôzne zaujímavé ponuky a rastie najrýchlejšie na svete.

Chcem ponúknuť klientom nielen predaj, prenájom či sprostredkovanie nehnuteľností, ale aj investičnú príležitosť. Splniť a vyhovieť požiadavkám klienta je samozrejmosťou.

Od roku 2010 pôsobím ako advokátka so zameraním na komplexnú majetkovú agendu – poradenstvo, vyhotovovanie a pripomienkovanie kúpnych zmlúv, darovacích zmlúv; rodinné právo – rozvody, jednotlivé druhy vyživovacích povinností, úprava výkonu rodičovských práv a povinností, striedavá starostlivosť, vyporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva manželov; komplexná agenda pohľadávok, obchodných spoločností.

Od roku 2014 sa špecializujem výlučne na právo nehnuteľností a komplexný právny servis týkajúci sa predaja nehnuteľností.

Spolupracujem s viacerými realitnými kanceláriami a klientami, kde odborne dozorujem a vediem jednotlivé obchodné prípady vrátane poradenstva a spisovania zmluvných dokumentov, komunikácie, za úzkej súčinnosti s hypotekárnymi poradcami nastavujeme spôsob financovania, aby sme klientov pod odborným vedením previedli celým zložitým procesom predaja nehnuteľnosti.

Volám sa Erika Hudcovičová, fotografovaniu sa venujem od svojho dospievania. Fotografiu som vyštudovala a po dlhšej odluke som sa z lásky k nej opäť vrátila. Niekoľko rokov som žila vo Švajčiarsku a v Prahe. Po cestovaní, objavovaní a hľadaní seba, sa dnes fotografii opäť venujem naplno.

Osem rokov spolupracujem s realitnými maklérmi a realitnými kanceláriami . Od roku 2016 som pracovala ako asistent a produktový fotograf pre dve slovenské firmy, ako i nezávislý fotograf. Fotografujem najmä produktovú fotografiu, biznis portrét, rodinný portrét, akcie a svadby.

Aktuálne som si otvorila Foto Štúdio Cvak v Pezinku. Zaoberám sa street fotografiou a natáčam konceptuálne videá. Moje fotografie vyšli v týždenníkoch ako je Slovenka či Život, Revolver Revue, kde mi vyšla séria street fotografií.

Som hypotekárny špecialista Gepard finance. Mám odžitých 19 rokov praxe, z toho 10 rokov v banke. Disponujem dostatočnou skúsenosťou a overenými kontaktmi v každej banke.

V portfóliu máme všetky banky. Je mi v podstate jedno, ktorá vyhrá boj o nášho klienta, nájdeme vždy ekonomicky najvýhodnejšie riešenie. Čerpám 8 až 10 úverov mesačne, za 4 roky podnikania som načerpal cez 340 úverov – procesy ovládam naspamäť a šetrím klientom čas. Čas, ktorý klient strávi so mnou, ho nič nestojí.

Radi Vám poradíme