Bulharsko – 2 izbový zariadený byt v novostavbe, Kiten, Prímorsko, predaj

Kiten , Bulharsko

Predaj

2 izbový byt, Byty

Novostavba

80 990 €

RealiTana Vám ponúka do pozornosti zariadený dvojizbový byt, ktorý sa nachádza pár metrov od južnej pláže v mestečku Kiten, obec Prímorsko.

Nehnuteľnosť je postavená v boutique budove bez ročného poplatku za údržbu len 135 metrov od pláže. Nachádza sa v zálive Urdoviza, široko otvorený do mora. Dĺžka jeho pobrežia je 1380 m. Obe pláže v Kitene majú výborné podmienky pre turistiku a pláž je vždy udržiavaná, čistá a strážená.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí bytového domu s výťahom a má celkovú výmeru 66,88 m2. (zastavaná plocha 52,50 m2).
Dispozičné riešenie: obývačka s jedálňou a kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, vonkajšia panoramatická terasa so samostatným kútikom s pohovkami.
Byt sa ponúka na predaj s nábytkom, ktorý je viditeľný v galérii pri inzeráte nehnuteľnosti: TV, klimatizácia, sedačka, spálňa, vonkajšie protislnečné hliníkové rolety.
Byt je vhodný na osobné užívanie aj na prenájom. Severozápadná expozícia. V objekte je zavedená elektrina, internet, voda, kanalizácia.

Kúpa bytu v Kitene, ktorý sa nachádza medzi morskou plážou a horou Strandzha, má niekoľko výhod:
► Rozmanitosť v prírode: Kiten ponúka jedinečnú kombináciu mora a hôr. Táto poloha umožňuje rôzne druhy rekreácie a zábavy. Môžete si užiť slnko a morskú vodu, ako aj preskúmať prírodné krásy hory Strandža.
► Rodinná dovolenka: Kiten je obľúbenou destináciou pre rodinnú dovolenku. More robí toto miesto vhodným pre všetky druhy vodných aktivít, zatiaľ čo blízkosť hôr ponúka príležitosti na horské prechádzky a dobrodružstvá.
► Investície do nehnuteľností: Ak sú podmienky na trhu vhodné, kúpa bytu v tomto regióne je dobrou investíciou. Turistická obľúbenosť oblasti povedie v budúcnosti k zvýšeniu ceny nehnuteľností.
► Kultúrne a historické pamiatky: Horský región Strandža má historický a kultúrny význam.
► Sezónnosť: Blízkosť mora umožňuje účasť na plážových aktivitách a vodných športoch počas letných mesiacov, zatiaľ čo blízkosť hôr robí región vhodným na návštevu v chladnejších mesiacoch.
► Relax a pokoj: Kombinácia mora a hôr zvyčajne vytvára pocit pokoja a relaxu. Tento typ prostredia môže byť obzvlášť vhodný pre ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného stresu.

Miesto: Kiten
Izby: 2
Celková plocha: 67 m2
Poschodie 2
Vzdialenosť od pláže: 135 metrov

CENA 80 990 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?