BULHARSKO – 2 izbový zariadený byt Aheloy (Pomorie), komplex Marina Cape, predaj

Aheloy , Bulharsko

Predaj

2 izbový byt, Byty

Kompletná rekonštrukcia

63 000 €

RealiTana Vám ponúka na predaj 2 izbový zariadený priestranný byt v meste Aheloy, obec Pomorie.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí v komplexe Marina Cape, v budove s výťahom. Celková plocha pozemku je 91 m2. (zastavaná plocha 74 m2).
Byt pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, plne vybavenej kúpeľne s WC, balkóna s výhľadom na krásne územie komplexu.
Kúpeľňa je vybavená bojlerom, práčkou a všetkým potrebným príslušenstvom. Vykurovanie a chladenie je pomocou inštalovaných klimatizácií.
Marina Cape sa nachádza na prvej línii v meste Aheloy ďaleko od hluku.
Komplex vyniká zeleňou a dobre udržiavanými spoločnými priestormi.
Marina Cape je uzavretý komplex s 24-hodinovým kamerovým dohľadom a bezpečnosťou.
Vybavenie a služby: prístav jácht; Spa centrum so saunami, vírivkami, profesionálnymi masážnymi terapeutmi; bowlingová dráha s exkluzívnym dizajnom so 4 dráhami a biliardom; 2 volejbalové ihriská a jedno futbalové ihrisko – na prírodnej tráve s rozmermi 20 x 40 metrov; výborne vybavené fitness centrum, so širokou škálou zariadení od popredných výrobcov a profesionálnych inštruktorov; miniklub a ihrisko; 4 reštaurácie s pestrým menu, bar pri bazéne; konferenčné miestnosti a obchodné centrum; kozmetický salón; 2 bazény so špeciálnou časťou pre deti; zľavy na doplnkové služby pre majiteľov; Wi-Fi v celom komplexe; parkovisko; káblová TV v každom apartmáne; obchody, zdravotné stredisko, kaderníctvo a pod..
Nehnuteľnosť má investičný potenciál – ročný výnos z prenájmu je nad 4% s rastúcou tendenciou. Kúpou bytu uzatvárate so správcovskou spoločnosťou zmluvu o obstaraní spoločných priestorov.

Zariadený 2-izbový byt v 1. rade
Miesto: Aheloy
Izby: 2
Celková plocha: 91 m2
Zastavaná plocha: 74 m2
Poschodie: 2 zo 6
Vzdialenosť od pláže: 15 metrov

CENA 63 000 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?