BULHARSKO – na predaj 2 izbový byt v luxusnej novostavbe Azzuro Beach pri pláži, Ravda, Nessebar

Ravda , Bulharsko

Predaj

2 izbový byt, Byty

Novostavba

91 800 €

RealiTana Vám ponúka na predaj novopostavený dvojizbový byt s celkovou plochou 66,68 m² v budove Azzuro Beach, ktorá sa nachádza na prvej línii pláže Olympijské nádeje v Ravde, obec Nessebar.

Čistá obytná plocha 57 m² je rozdelená nasledovne:
– vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, terasa s prístupom z oboch izieb, kúpeľňa s WC, terasa s orientáciou na severovýchod.
Byt sa nachádza na druhom poschodí. V budove je výťah. Nehnuteľnosť má strategickú polohu, nakoľko sa nachádza 100 metrov od plážovej línie.

Atraktívna poloha a vysoká kvalita výstavby. Byt sa nachádza v budove na prvej línii pláže Olympijské nádeje v Ravde, čo poskytuje rýchly a ľahký prístup na pláž. Atraktívne pre ľudí, ktorí si cenia plážové aktivity.
Táto nehnuteľnosť sa nachádza v oblasti s výbornou infraštruktúrou a pohodlnými komunikáciami, čo ju robí ideálnou ako na bývanie, tak na investíciu.
S vonkajšími dverami s viacbodovým uzamykacím systémom a inžinierskymi sieťami priamo pripojenými k nehnuteľnosti ponúka vysoký stupeň bezpečnosti a pohodlia.
Moderný architektonický štýl budovy kombinuje luxusné prevedenie fasády a spoločných priestorov, ktoré poskytujú pocit elegancie a sofistikovanosti. Kvalitná tepelná izolácia na fasádach a streche zaručuje energetickú efektívnosť, zatiaľ čo vybavenie s výťahom, kované železné zábradlia na schodoch a terasách, zavesené stropy s automatickým osvetlením v spoločných priestoroch a prírodné kamenné podlahy typu travertín na prízemí a spoločných priestoroch budovy pridávajú k celkovej atmosfére luxusu a komfortu.
Obyvatelia môžu využívať dodatočnú bezpečnosť zabezpečenú kontrolovaným prístupom a video dohľadom inštalovaným na fasáde budovy. LED osvetlenie na fasáde prispieva k atraktívnemu vzhľadu budovy v noci.
Moderné 5-komorové okná s dvojitým sklom typu štyri ročné obdobia nielen zlepšujú tepelnú účinnosť nehnuteľnosti, ale tiež znižujú hluk a pomáhajú udržiavať stálu vnútornú teplotu bez ohľadu na vonkajšie poveternostné podmienky.
Voliteľné dokončenie bytu podľa želaní nových majiteľov pridáva ďalšiu úroveň prispôsobenia a pohodlia. Okrem toho možnosť kúpy parkovacieho miesta za cenu 9 000 EUR poskytuje budúcim obyvateľom ďalší pokoj a pohodlie.
Táto nehnuteľnosť ponúka kombináciu modernej architektúry, prvotriednych materiálov, energetickej účinnosti, bezpečnosti a pohodlia, čo ju robí atraktívnou voľbou ako na osobné účely, tak na investície.

Na predaj: 2-izbový byt v luxusnej budove v Ravde
Izby: 2
Celková plocha: 66,68 m²
Poschodie: 2 zo 6
budova „Azzuro Beach“
Vzdialenosť od pláže: 100 metrov

CENA 91 800 Eur
vrátane klientského a právneho servisu

KONTAKT
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?