Španielsko Malorka – presvetlená vila s prepychovou obytnou plochou 650 m2 v exkluzívnej štvrti

Son Vida , Španielsko

Predaj

Domy a vily, Rodinná vila

Kompletná rekonštrukcia

3 950 000 €

RealiTana Vám ponúka na predaj luxusnú nehnuteľnosť, nachádzajúcu sa na pokojnom mieste v exkluzívnej štvrti neďaleko mesta Palma de Mallorca.
Táto presvetlená vila s prepychovou obytnou plochou 650 m2, postavená pred 20 rokmi podľa najvyšších štandardov, bola predurčená na zábavné a zároveň pohodlné bývanie. Obrovské átrium s úžasným centrálnym krbom pre honosnú recepciu; krásny letný dom na očarujúcu večeru za mesačnej noci. Dve veľké dvojlôžkové spálne v hlavnej budove majú vlastnú kúpeľňu a prístup na terasu s výhľadom na záliv Palma. Hosťovská prístavba ponúka ďalšie tri dvojlôžkové spálne, všetky s vlastnou kúpeľňou. Ďalšie ubytovanie nájdete v ďalšej prístavbe so schodiskom do kuchyne. Na pozemku s rozlohou 3 475 m2 s terasami, bazénom a upravenými záhradami je množstvo príležitostí na zveľadenie už tak úžasného pozemku. Jeho vyhľadávaná poloha ponúka kosmopolitnú komunitu s kvalitnými reštauráciami, uznávanými medzinárodnými školami a prestížnymi golfovými ihriskami, ako aj blízkosť Palmy.

Poloha: Palma
Počet izieb: 6
Počet kúpeľní: 4
Úžitková plocha: 650 m2
Veľkosť pozemku: 3475 m2

Bazén
Hosťovský apartmán
Zamestnanecký byt
Krb
Podlahové kúrenie
Garáž
Alarm

CENA 3 950 000 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?