Španielsko – Malorka – predaj rodinného domu so záhradou v blízkosti pláže

Malorka , Španielsko

Predaj

Domy a vily, Rodinný dom

Čiastočná rekonštrukcia

465 000 €

RealiTana Vám ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v blízkosti pokojného mesta s krásnou plážou v zálive Alcúdia, Son Serra De Marina.

Tento dom sa nachádza kúsok od mora a je ideálny pre tých, ktorí si chcú vychutnať ohromujúce prírodné pobrežie a dobrodružné športy, ktoré ponúka toto málo známe španielske dovolenkové mesto. Táto oblasť poskytuje vzrušujúce príležitosti vychutnať si svoju prírodnú krásu s rozsiahlym pobrežím piesočnatých pláží, surfovaním a množstvom vetra. Samostatný dom s rozlohou 130 m2, pôvodne postavený v roku 1987, je plný plážového charakteru. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 235 m2 s dvoma úrovňami terás a množstvom očarujúceho krytého vonkajšieho obytného priestoru s výhľadom na pokojné pozadie zeleného lesa. S otvorenou kuchyňou a sporákom na pelety, 2 spálňami a 2 kúpeľňami je nehnuteľnosť pripravená na nasťahovanie nového majiteľa. Častiam by prospeli niektoré modernizačné prvky a schodisko na strechu by vytvorilo terasu s nádherným výhľadom na more. Je to vzrušujúca príležitosť urobiť si vlastné prímorské útočisko.

Počet miestností:
– 2 spálne, 2 kúpeľne, obývacia miestnosť, kuchyňa, terasy
Podlahová plocha:
– 130 m2
Plocha pozemku:
– 235 m2

Benefit:
• Čiastočný výhľad na more
• Balkón
• Terasa
• Garáž
• Samostatný apartmán
• V pešej vzdialenosti od pláže

CENA 465 000 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?