Španielsko Malorka – dva priľahlé domy obklopené sadmi

Pueblo Campanet , Španielsko

Predaj

Domy a vily, Vidiecky dom

Kompletná rekonštrukcia

550 000 €

RealiTana Vám ponúka na predaj dva priľahlé domy obklopené sadmi s povolením urobiť si krásny domov na neobjavenej Malorke.
Campanet je rezidenčné mesto v nedotknutej prírode s výhľadom na pohorie Tramuntana, kúsok skutočnej Malorky ďaleko od ruchu pobrežia a len pol hodiny od Palmy. Je plná histórie, ťaží z prírodných prameňov a množstva kaviarní, reštaurácií a miestnych obchodov. Priľahlé domy postavené v roku 1900 majú množstvo pôvodných prvkov a starého dreva. Existujúcich 350 m2 sa môže rozšíriť na 495 m2 na dvoch podlažiach s vonkajšími terasami a bazénom vo veľkých, dospelých záhradách. Druhý dom bol pôvodne parkoviskom pre koč a premení sa na veľkolepú prijímaciu miestnosť s pôvodným oblúkom. Na Malorke je čoraz nezvyčajnejšie nájsť taký klenot, akým je toto mestečko s úzkymi uličkami a autentickou architektúrou. Bývať tu by bolo potešením, investíciou, ktorá nemá obdoby.

Počet izieb: 5
Úžitková plocha: 350 m2
Veľkosť pozemku: 1371 m2
Počet kúpeľní: 1

Výhľad na krajinu
Ovocné stromy
Terasa
Garáž
Možnosť vybudovať bazén
Komín

CENA 550 000 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?