2 izbový byt v novostavbe NUEVO Stupava

Dlhá , Stupava

Predaj

2-izbový byt

2 izbový byt, Byty

Novostavba

149 990 €

RealiTana vám ponúka na predaj 2 izbový byt v developerskom projekte byty NUEVO.
Byt disponuje vynikajúcim presvetlením oknami začínajúcimi už pri podlahe miestností. Stavba vyniká jednoduchou nadčasovou minimalistickou architektúrou. Byt je súčasťou polyfunkčného objektu NUEVO, ktorý je zasadený na okraji územia určeného na bytovú výstavbu, čo zaručuje do budúcna pokojné bývanie v susedstve s rodinnými domami. Lokalita súčasne ponúka vynikajúcu občiansku vybavenosť – všetko nevyhnutné ako obchody, školy, škôlky, potraviny či lekárne sú v pešej vzdialenosti do pár minút. Do centra je vynikajúca a rýchla dostupnosť. Veľkým benefitom je situovanie projektu v tesnej blízkosti cyklotrasy smerujúcej na Devín, Vysokú pri Morave alebo Marchegg.

Súčasťou vybavenia bytu ako holobyt je nasledovné vyhotovenie: Dokončené všetky profesie (zdravotechnika, elektroinštalácia, kúrenie a kanalizácia) v štádiu pripravenosti na napojenie koncových zariadení, vyhotovené podlahové kúrenie s kotlom, cementový poter na podlahe, príprava na klimatizáciu v obývacej miestnosti, dokončené sadrové omietky a biela maľovka na stenách a strope, vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere, plastové okná s trojsklom zvonku čierne a zvnútra biele, elektronický vrátnik na vchodové dvere v spoločných priestoroch.

Objekt je momentálne vo výstavbe a ukončenie stavby je plánované začiatkom roka 2023. Odovzdanie bytu v mesiaci apríl 2023.

BENEFITY:
– atraktívna architektúra
– výborná lokalita
– novostavba
– tiché prostredie
– obľúbené satelitné mestečko
– balkón
– výťah

ZÁKLADNÉ INFO:
– počet izieb: 2
– výmera: 58,12m2
– z toho výmera balkóna: 4,28m2
– poschodie: 2
– stav: novostavba
– ulica: Dlhá
– konštrukcia: tehla a betón
– vnútorné parkovacie miesto 12 000 €

Byt sa nekupuje priamo od developera projektu, ale už od konkrétneho vlastníka, ktorý odstupuje rezervačné práva k bytu.

Cena:
– za postúpenie práv zo súčasného majiteľa na vás: 77.681 EUR
– doplatok kúpnej ceny developerovi po kolaudácii a podpise kúpnych zmlúv: 72.309 EUR
– Celková kúpna cena bytu: 149.990 EUR + 12.000 EUR vnútorný parking. Táto cena je konečná.

Maklér:
Karin Gápelová
gapelova@realitana.sk
+421 911 417 650

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?