Bulharsko – na predaj dom s veľkým pozemkom, GORICA – Pomorie

Gorica , Bulharsko

Predaj

Rodinný dom

Domy a vily, Rodinný dom

Pôvodný stav

86 000 €

Ponúkame Vám na predaj našu novú nehnuteľnosť – dom o výmere 95 m2 na jednom poschodí v obci Goritsa, obec Pomorie, región Burgas.
Dom pozostáva z: chodba, obývačka, kuchyňa, dve izby, komora, technická miestnosť, kúpeľňa, WC, polosuterén, prístrešok s elektrinou a vodou (cca 25 m2)
Na dvore je bazén, ohnisko, veľký dvor, doplnková plocha s murovaným grilom. Vymenené sú elektroinštalácie a vodoinštalácia, pod strechou je betónová platňa, ktorá je vo veľmi dobrom stave, sú namontované kvalitné stolárske práce. Dom sa predáva kompletne zariadený a je pripravený na užívanie.
Má pozemok o rozlohe 1379m2, skvelú polohu – na úpätí Starej Planiny, blízko lesa, s príjemným panoramatickým výhľadom v ekologicky čistom prostredí.
Gorica je vzdialená 18 km od Slnečného pobrežia a 35 km od Burgasu. V obci žije okolo 800 obyvateľov, obyvateľstvo tvoria prevažne Bulhari a cudzinci. Dom sa nachádza 3 minúty chôdze od centra obce.
Pravidelná autobusová doprava spája Poroy so Slnečným pobrežím, Nesebarom, Pomorím a Burgasom. Nehnuteľnosť je vhodná ako na celoročné bývanie, tak aj na prenájom.

Plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 1379 m2.
Celkový počet izieb: 3
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 1
Miesto bydliska: obec Goritsa, obec Pomorie, región Burgas

CENA 86 000 Eur
vrátane klientského a právneho servisu
– k cene je potrebné pripočítať 7% za administratívne úkony

KONTAKT
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?