Bulharsko – na predaj 2 izbový, kompletne zariadený veľkometrážny apartmán priamo pri mori, Aheloy

Aheloy , Bulharsko

Predaj

2 izbový byt, Byty

Novostavba

115 999 €

RealiTana Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový apartmán s výhľadom na more v prvej línii v Aheloy o celkovej výmere 112,33 m2. (zastavaná plocha 94,70 m2, z toho terasy o výmere 23,70 m2). Nachádza sa na 5. poschodí zo 6 v rezidenčnom komplexe Midia Grand Resort (predtým Aheloy Palace) na prvej línii mora v Aheloy.
Vzdialenosť od budovy k najbližšej pláži: 10 metrov.
Byt pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, prechodnej spálne, vybavenej kúpeľne s WC a dvoch balkónov s priamym výhľadom na more – jeden s východom z obývačky, s výhľadom na more a južnou orientáciou, druhý balkón s východom zo spálne a orientáciou na východ. Predáva sa na kľúč a kompletne zariadený, ako je vidieť v galérii priloženej k ponuke.
Komplex ponúka exkluzívny rad apartmánov na pobreží v prvej línii, ktoré sú predurčené na to, aby stanovili úplne nové meradlo kvality, pohodlia a dizajnu v kombinácii so súkromím a jedinečným výhľadom na more. Vodné zariadenia sú v stredisku Midia Grand bohaté a zahŕňajú: bazén s plytkými časťami pre deti, vodný bar pre rodičov a nádhernú panorámu, ktorá sa tiahne až k moru. Obyvateľom sú k dispozícii aj dve reštaurácie, kaviareň, nádherný panoramatický bar a krásne upravené zelené plochy.
Nehnuteľnosť má investičný potenciál – ročný výnos z prenájmu je nad 2% s rastúcou tendenciou. Kúpou bytu uzatvárate so správcovskou spoločnosťou zmluvu o obstaraní spoločných priestorov.
Udržiavací poplatok: 900 EUR/rok.

Miesto: Aheloy
Izby: 2
Celková výmera: 112,33 m2
Zastavaná plocha: 94,70 m2
Poschodie: 5 zo 6
Udržiavací poplatok: 900 EUR/rok
/Komplex „Midia Grand Resort“/
Vzdialenosť od pláže: 10 metrov

CENA 115 999 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?