BULHARSKO – na predaj 2 izbový byt s terasou a výhľadom na more v Central Parku, Burgas

Burgas , Bulharsko

Predaj

2 izbový byt, Byty

Novostavba

135 000 €

RealiTana Vám ponúka na predaj kvalitný 2 izbový byt v Central Parku, vilová štvrť Slavejkov, Burgas, vhodný aj ako investícia

Izby: 2
Celková plocha: 78,55 m2.
Zastavaná plocha: 68,03 m2.
Strešná terasa: 7,55 m2.
Poschodie: 10 z 10
Typ konštrukcie: Tehla

Pozrite si našu novú ponuku na predaj 2-izbového bytu v jednej z preferovaných štvrtí mesta Burgas – mestskej časti Slavejkov.
Nehnuteľnosť je panoramatický dvojizbový byt s celkovou rozlohou 78,55 m2 (zastavaná plocha: 68,03 m2) v dokončenej budove v novom modernom komplexe v Burgase. Nehnuteľnosť sa nachádza na 10. poschodí z 10. Pozostáva: obývačka s kuchynským kútom, prechodná spálňa, vstupná chodba, komora, kúpeľňa s WC, terasa (7,55 m2) s východom z oboch izieb.
Poloha komplexu Central Park v Slavejkove: vedľa Mall Galleria a kúpaliska Arena, očnej kliniky a parku, s výbornou dopravnou dostupnosťou zo všetkých miest Burgasu.
Ide o nový bytový dom, kvalitnú výstavbu s funkčnými vlastnosťami, množstvom rôznorodej vybavenosti a inovatívnych technológií, spĺňajúci komfort a všetky potreby moderného človeka 21. storočia. Projekt pozostáva z troch obytných budov s parkovacími miestami, 3 administratívnych budov, podzemného parkoviska na 2 podlažiach s 1 555 miestami, s 500 parkovacími miestami v susedstve obchodných budov.
Špecifické a originálne riešenia – energeticky efektívne a pasívne technológie: nová technológia správy verejných priestorov; vstup do podzemného parkoviska je bezplatný, prostredníctvom video kontroly dĺžky pobytu; 7 akrov solárnych panelov na napájanie spoločných priestorov; slnečná energia na osvetlenie uličiek a údržbu botanickej záhrady; vlastný zdroj vody, dažďová voda na zavlažovanie botanickej záhrady a vonkajšie terénne úpravy; pasívne technológie vykurujú a ochladzujú budovy, zatiaľ čo pramenitá voda a dažďová voda slúžia domácim potrebám.
Na území komplexu sú poskytované: konferenčné centrum; botanická záhrada; celodenný workshop; kúpele a fitnes; nákupné centrum; reštaurácie; kaviarne; nočný klub; čistiareň

CENA 135 000 Eur
vrátane právneho a klientského servisu

Kontakt
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?