BULHARSKO – na predaj 1 izbový byt v SPA komplexe Saint Spas, VELINGRAD

Velingrad , Bulharsko

Predaj

Rodinný dom

1 izbový byt, Byty

Novostavba

96 000 €

Skvelá ponuka na kompletne zariadený 1-izbový byt v SPA komplexe Saint Spas, plne zásobený minerálnou vodou a nachádzajúci sa na okraji Velingradu (Oblasť Pazardzhik) v údolí rieky Chepinska, medzi vždyzelenými
borovicami, v blízkosti najväčšieho minerálneho prameňa v SPA stredisko – Radonova banya.

Popisovaný byt – celková plocha – 75,50 m2, čistá plocha – 62,30 m2. Je orientovaný na juhovýchod a nachádza sa na 5/5 poschodí.
Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby s vybavenou kuchynkou, spálne s extra veľkou vstavanou skriňou, kúpeľne s WC, vybavená vaňou, panoramatickej terasy, chodby. V izbách sú plastové okná a laminátové podlahy a dlažba. Kúrenie je lokálne. Byt je vybavený telefónom, káblovou TV, internetom, bezpečnostným systémom, v budove je vrátnik a výťah.

Komplex ponúka širokú škálu moderných služieb a zariadení vrátane:
– vnútorné a vonkajšie parkovisko s kapacitou 120 miest,
– hlavná reštaurácia (300 miest),
– reštaurácia-terasa (100 miest),
– kaviareň-terasa (50 miest),
– bar-reštaurácia (80 miest),
– lobby bar (60 miest),
– herňa, počítačová miestnosť, detské ihrisko, fitness centrum, kozmetický salón, turistický pult, biznis zóna vrátane business centra a dve konferenčné sály s 30 a 200 miestami s kompletným vybavením.
Wellness a spa má veľký a malý (detský) vnútorný bazén s minerálnou vodou, fínsku saunu, saunu s chromoterapiou, parný kúpeľ, relaxačnú miestnosť, fresh a vitamínový bar, 2 miestnosti na kozmetické procedúry,
15 masážnych miestností a 6 miestností s kúpeľmi, egyptské kúpele, turecké kúpele, solárium. Liečebnú časť tvorí fyzioterapia, kardiológia a interná medicína, pôrodníctvo a gynekológia, chirurgia, gastroenterológia, urológia a dermatológia, laboratórium, fyzioterapeutická miestnosť, liečebný bazén, miestnosti na lúhové kúry, svetloliečba, ultrazvuk, inhalácie, vodoliečba.

„Hlavné mesto SPA“ Balkánskeho polostrova – mesto Velingrad, sa nachádza 90 km od medzinárodného letiska Krumovo v druhom najväčšom meste Bulharska – Plovdive. Tento SPA rezort predstavuje inšpiratívnu
kombináciu kontinentálnej klímy, storočných dubových lesov, najväčšieho údolia v pohorí Rodopy, 290 dní v roku s dennými teplotami vzduchu – viac ako 5°C a najväčšieho hydrotermálneho poľa v Bulharsku s 80 prameňmi.

Celková plocha: 75,5 m2
Poschodie: 5/5
Poplatok za údržbu: 12 EUR/m2

CENA 96 000 Eur
vrátane klientského a právneho servisu
– k cene je potrebné pripočítať 7% za administratívne úkony

KONTAKT
Mgr. Tatiana Gašparová
+421 915 391 432
gasparova@realitana.sk
www.realitana.sk

Maklér:
Mgr. Tatiana Gašparová
gasparova@realitana.sk
+421915391432

Zaujala Vás táto ponuka?


    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

    Ďalšie ponuky

    Chcete sa dozvedieť viac?